İletişim Fakültesi

İletişim Fakültesi

Ali Murat Akser

Prof. Dr. Ali Murat Akser

Öğretim Üyesi

ali.akser@fbu.edu.tr

CV
Ebru Güzel

Doç. Dr. Ebru Güzel

Yeni Medya ve İletişim Bölüm Başkanı

ebru.guzel@fbu.edu.tr

CV
Ece Baban

Doç. Dr. Ece Baban

İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı

ece.baban@fbu.edu.tr

CV
Özlem Özdemir

Doç. Dr. Özlem Özdemir

Doç. Dr.

ozlem.ozdemir@fbu.edu.tr

CV
Abdulkadir Erhan Ayberk

Dr. Öğretim Üyesi Abdulkadir Erhan Ayberk

Öğretim Üyesi

erhan.ayberk@fbu.edu.tr

CV
Aysun Eyrek Keskin

Dr. Öğretim Üyesi Aysun Eyrek Keskin

Öğretim Üyesi

aysun.eyrek@fbu.edu.tr

CV
Elif Başak Sarıoğlu

Dr. Öğretim Üyesi Elif Başak Sarıoğlu

Öğretim Üyesi

elif.sarioglu@fbu.edu.tr

CV
Erkan Turan

Dr. Öğretim Üyesi Erkan Turan

Radyo , Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı

erkan.turan@fbu.edu.tr

CV
Gamze Nil Arkan

Dr. Öğretim Üyesi Gamze Nil Arkan

Öğretim Üyesi

nil.arkan@fbu.edu.tr

CV
Hüsnü Tolu

Dr. Öğretim Üyesi Hüsnü Tolu

Öğretim Üyesi

husnu.tolu@fbu.edu.tr

CV
Ece Doğan

Arş. Gör. Ece Doğan

Araştırma Görevlisi

ece.dogan@fbu.edu.tr

CV
Ecem Şen

Araştırma Görevlisi Ecem Şen

Öğretim Elemanı

ecem.sen@fbu.edu.tr

CV
Emre Meriç

Arş. Gör. Emre Meriç

Araştırma Görevlisi

emre.meric@fbu.edu.tr

CV
Yasemin Dursun

Yasemin Dursun

Fakülte Sekreteri

CV